Uçak bileti usa

Merhaba 1 yıllık j1 vizesini kaptım usa den. Şimdi uçak bileti almam lazım ama daha önce hiç yurt dışı tecrübem olmadı. 16 ağustos ta gitmek istiyorum istanbul dan san francisco ya yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bi de san francisco için önerilerinizi bekliyorum :)

www.skyscanner.com dan bakabilirsin biletlere.

  • kassiopeia  (03.08.16 14:50:48)
Merhaba skyscanner iyidir bunun yaninda atlantic delta american airlines gibi havayollarina da bak. Bu arada donuste 2 yil turkiyede yasama kosulu koymuslar mi? Bir de bir yillik J1 da nedir? Hangi program bu?

  • Traveller  (03.08.16 16:29:42)
hocam tickets.com.tr ye bak.
erken aldık biz biraz ama 300 usd ye new york gidis gelis almıstık.
ben iptal ettirdim ama arkadaslar gitti geldi sikinti yok.
  • kingcyrax  (03.08.16 16:55:21)
2 yıl girememe olayı var onu ordayken başvurup kaldırabiliyorsun. Benim ki work and travel değil farklı bir program o yğzden 1 yıllık

  • Alichoo  (03.08.16 16:59:21)
en ucuzu bileti swiss air'den bulacağını düşünüyorum.

  • holydreamer  (03.08.16 17:29:04)
Anliyorum cok guzel. Programin adi ne? San Francisco Amerikanin en huzurlu ama gelismis sehirlerinden biridir. Ben de su zamanlarda bu tur programlarla ilgileniyorum. Bu nedenle isleri nasil halletigin konusunda bilgi verebilirsen sevinirim.

  • Traveller  (03.08.16 21:53:08)
3 yildir 3000 liranin altina dusmeyen THY LA direk ucusunu 1500 e aldim gidis donus. Bi SF icin de bak

  • fbeyza  (04.08.16 01:18:17)