[]

Plakayı değiştireyim mi(zorunlu sigorta içerir)

Uzun uğraşlar sonucu 1200 tlye sigorta buldum. Ama 35 plakaya. Noterde plaka değişikliği yapcam dedim 110 tl verdim fazladan.
Şimdi 34 yaparsam fazla sigorta çıkar ama yapmakta istiyorum. Yapmazsam 110 yanacak ayrıca 35 plaka burada hoş karşılanmayabilir.
Çok karışık durumdayım.


 
35 plaka neden hoş karşılanmasın?


  • brakgn  (02.08.16 20:25:27) 
34 te ne cikti rakam? Birde plakayi 35 yapip ikametgahin 34 te oldumu gene 34 muamelesi goruyor olma lazim.


  • duptıs  (02.08.16 20:28:08) 
35.5 yapsalar evi satarım :)
paran cebinde kalsın hangisi ucuzsa ona bin sen :)

  • erty_ksk  (02.08.16 20:31:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.