Tavsiye

Biraderin ikinci senesi, geçen sene 65 bindi 40bine yükselmiş mf 4 te. Yirmi binli bisey bekliyordum falan diyor. Neyse tercih yapmak istemiyorum. Konu eksigim yok sadece pratik kazanmam lazım diyor. Derdim para kazanmak değil heyecanlandıracak eğitimi iyi bi uniden kazanmak diyor. Hayali makina ya da elektrik elektronik olursa odtu yada itu falan. Ben yönlendirme taraftarı değilim çok. Ama doğru mu yapıyorum emin de değilim. Pratik kazanarak, test tekniginde kendini gelistirirek ilk besbine girebileceğini düşünüyor. Bu konuda tecrübeli arkadaslarin düşüncesi ne onu merak ediyorum.

Ben odev yapmayı dersle uğraşmayı seviyorum, ders geçmek beni korkutmaz diyor. Hatta var mi bilmiom ama çift ana dal hayali var, bu çocuk günde minimum on saat ders çalışabilen biri. Odaklanma ya da kendini vermeme gibi problemleri olmuyor.

  • pembe incili kaptan kirk  (02.08.16 19:53:07)
Tıp kesinlikle istemiyor.

  • pembe incili kaptan kirk  (02.08.16 19:53:31)
belli ki ders calisan bir cocuk aylaklik etmiyor. 1-2 sene kayip sayilmaz. insanlar istemedigi bölümleri okuyup bir ömür mutsuz oluyorlar. istemedigi birseyi yapmasi icin telkinde bulunmayin yoksa hayati boyunca sizi suclar istedigine ulasamazsa.

  • kimse  (02.08.16 23:36:05)