[]

Trafik sigortası beni mahvetti

Bilsem almazdım aracı, sevinci kursağımda kaldı.
En ucuz 2095 TL çıktı SBN sigortadan.
Sizce babamın üzerine devretsem mi? ona 1500 civarı çıkıyormuş.+100 noter masrafı desek 1600. O bile çok değil mi?
Birde aracı dün devraldım kaç gün daha sürem var sigorta için?
Başka ne tavsiyeleriniz var?

 
10 gün süren var. Sigorta işi fena.


  • alperz  (02.08.16 16:04:20) 
Konuya cevabım yok ama araç ne merak ettim


  • tiksinmedenuyanmak  (02.08.16 16:11:04) 
generali'den teklif aldınız mı? bana da en düşük teklif 1000 tl civarı çıkmıştı, generali'den 500 tl civarına yaptırdım. bakmadıysanız bi bakın.


  • animalman  (02.08.16 16:41:55) 
Arabayı babana devret. sonra ziraat sigortadan yaptır sigortayı.


  • komando kani var bende  (02.08.16 16:44:47) 
Ptt şubeleri yada Ziraat Bankası Şubeleine gidin ; son günlerde sosyal medyadan okuduğum kadarıyla devlet fahiş fiyatlara el atmış. Çok daha uygun fiyatlar almanız olası. Elbette sürücü siciliniz / Yaş / tecrübe / kaza bilgilerinizle bu fiyatların belirlendiğinin farkındasınız.


  • creedwar  (03.08.16 01:20:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.