[]

istanbul'da yemek

merhaba arkadaşlar,

Ankara'dan istanbul'a tayin olan bizler, iş arkadaşlarıyla deniz e karşı bir yemek yemek istiyoruz ama
fiyatlar çok abartılı olsun istemiyoruz... tavsiyelerinizi alabilir miyim?
tesekkurler

ayrıca bu şehir çok sıcakmış :)

 
Evet cok sicak. Istiklal'de Midpoint deniz manzarali. Cihangir'de 5.Kat var ama orasi pahalidir. Ama Midpoint de pek ucuz degildir. Zaten Bogaz manzarali yerler genelde ucuz degil. Ama deniz manzarasi Karadeniz olsa da olur derseniz Sariyer'de balikci tekneleri bile var. Siz ozellikle Bogaz manzarasi bakiyorsunuz sanirim degil mi? Besiktas'ta Sahil Cafe falan ucuz ama cok da is yemegi icin uygun degil. Arkadaslarla zaman gecirmek icin iyi ama.


  • Traveller  (02.08.16 15:40:06) 
Ne tarafta istiyorsunuz? Mesela moda'da khalkedon'da uygun fiyatlı olabilir. Ama siz boğaz istiyorsunuzdur sanırım.


  • whoosie  (02.08.16 15:40:54) 
halic, kasimpasa, anadolu hisari vb yerlerde belediyenin tesisleri var. ucuz ve denizin dibinde. belediyenin sitesinden bakabilirsin.


  • nax  (02.08.16 15:46:45) 
aa evet bak arnavutköy'de de belediyenin yeri vardı denizin dibi, boğazın ortası. ama kapandı mı yemek var mıydı hatırlamıyorum. biz çay filan içiyorduk. bir bakın orası çok güzeldi.


  • kaputt  (02.08.16 16:06:12) 
aa hoş geldiniz, krakowda tanışmıştık omonia belki hatırlarsın eheh

5.kat olabilir belki cihangirde, pahalı ama aşırı değil, kişi başı 100 liraya çıkılır.
  • turk kizi  (02.08.16 16:10:18) 
daha çok gayrettepe yakınlarında, yani avrupa nın merkez taraflarında bakıyoruz :)


  • omonia  (02.08.16 16:51:10) 
gayrettepede deniz görmek istiyorsun demek hıııı ortaköy'e gidiniz kumpir alıp sahil kenarına oturun mis gibi


  • cekilmis gayfe  (02.08.16 16:56:18) 
yakup 2 bosphorus

ben gitmedim ama arkadaşım övmüştü. fiyatlar da çok pahalı değilmiş dediğine göre.
  • nıç  (02.08.16 17:07:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.