[]

burun deldirme

kadıköy ya da beşiktaş'ta önerebileceğiniz yer var mıdır? iğne mi daha iyi tabanca mı o kısmı çok anlamıyorum açıkçası. şurda deldirdim memnun kaldım tarzı bir tavsiyeniz olursa çok güzel olur.

teşekkürler.


 
ben araştırmıştım, tabanca burundaki kemik mi kıkırdak mı neyse onun için zararlı demişlerdi. iğne daha sağlıklıymış.


  • ambrosia  (02.08.16 15:14:21) 
Bu tarz şeyler biraz riskli, sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Deldirmeden kullanılan piercing'ler var, onlardan kullanın.


.
  • kartallar yuksek ucar  (02.08.16 15:19:18) 
Igne.
Bir sey hissedilmiyor, sismiyor da.


Yillardir burnumda hizma var sikinti yasamadim. Burun da cok rahat sumkuruluyor
  • kuehles blondes  (02.08.16 15:54:20) 
Her halukarda igne, septum ise kesinlikle igne.


  • ripolip  (02.08.16 16:08:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.