Evdeki bilgisayarıma geçmedikçe rahatlayamamak

Aile evinde masaüstüm var. Orda torrent, yazılar, film dizi kitap eleştrisi, elektrnik günlük vs her şeym var. Oraya gidip oturum açmadkça olmamş hissediyorum. Arada dropbox filan atyorum da, yine de o masaüstündeki düzenim

mesela masaüstü dizayn, srücüler arası geçişi filan yakalamak zor.

eve de çok az gidiyorum. Uzaktan bağlanıp değiştirmek de istemiyorum.

dropboxa da tüm masaüstü vve dosyalarmı atamam , o kdar limitim yok.

Sizin var mı böyle taknıtılarınız

Hayır

  • sutlu nescafe  (02.08.16 10:17:50)
EVET ABİ EVET
BİNLERCE KEZ EVET DİYORUM

Ne olursun sarıl bana kendimi çok yalnız hissediyorum ne zamandır bu konuda ya.

Evet sakinleşmek gerekirse, cidden bende de var benzer bir takıntı. Bilgisayarla içli dışlı insanım ama senelerdir de masaüstü hasreti çeken birisiyim. 1 sene önce bir evladım oldu. Topladım onu. Elceğizlerimle birleştirdim. Yavrum lan o benim :(
Neyse, iki aydır falan bütün gün bilgisayar başındayım ama o değil. Benim bilgisayarım değil ki diğerleri, o benim bilgisayarım. "o" :( ve bu durumdan gerçekten memnun değilim. "Ulan bilgisayarda vakit geçiremiyorum ne zamandır" falan diye düşünüyorum ister istemez yani akşama kadar uğraşmama rağmen. Garip guraba bir psikoloji
HASRETİM
  • naberabi  (02.08.16 10:21:23 ~ 10:22:47)
Kesinlikle var. Evde sıfır dizüstü var ama masaüstündeki rahatlığı onda bulamadığım için açmıyorum bile.

  • dissendium  (02.08.16 10:29:53)
4 farklı bilgisayar kullandığım için bir düzen yakalayamadım, o yüzden yok öyle bi sıkıntım

  • anily  (02.08.16 11:13:04)
Evdeki bilgisayarimda is yaparken garipsiyorum ben de

  • chavezding  (02.08.16 12:09:05)
var abi, sanki onun başına geçince rahatlıyorum. Masaüstü bilgisayardaki bağımsızlık hissini herşey dahil diz üstü vermiyor. klavye ayrı mouse ayrı gerekirse kasanın içini açıp kurcalamak ayrı :)

  • Absinthe75c  (02.08.16 12:12:24)
kesinlikle katılıyorum o düzen masaüstü duruşu falan kesinlikle farkediyor rahat edemiyorsun başka bilgisayarlarda

  • basond  (02.08.16 12:18:08)
Şu an masaüstündeyim emektar, ana makinem. Bu rahatlık yok hiçbir yerde.

  • Cursed Chico  (06.08.16 14:40:38)
Yine aynı, geldim masaüstüne

  • Cursed Chico  (24.08.16 16:13:36)
Var, olmaz olur mu.

  • kivanc1  (24.08.16 16:15:43)