Mp3 çalar tavsiyesi

Başlık tam düşündüğüm gibi olmadı ama basitçe anlatmak gerekirse şu özellikleri barındıran bir cihaz var mı bildiğiniz?

- En az 4 satır ekran (renkli veya renksiz olması önemli değil),
- Hafıza kartı destekleyen (kapasitesi 4/8 gb olabilir),
- Radyosu olan,
- İçine atılan müzik klasörleri arasında rahatça geçiş yapılabilen,
- Itunes vb. programlarla benim atacağım müzikleri kısıtlamayacak,
- Fiyat olarak en fazla 200 TL diyelim.

Ayrıca bu özellikleri sağlayan bir cihaz var Amazon'da ama radyo özelliğinden dolayı sıkıntı çıkacağını düşündüğüm için erteliyorum alım işini, bu konuda da bir şeyler yazabilirsiniz bilginiz dahilinde.

sandisk sansa modellerine bak. tum ihtiyaclarini karsiladigi gibi ses kalitesi olarak kabul gormus bir muzikcalar.

  • hopeless  (02.08.16 00:22:36)
ben şunu aldım birkaç ay önce 20 dolara (takipli) bangood'dan: www.banggood.com

şimdi 81dd77 indirim koduyla %15 indirimli alınabilir, takipli US$17.35 dolar yapıyor.

(bkz: ruizu x02)
  • murakami  (02.08.16 00:32:05 ~ 00:35:54)
tam aklımdan geçen duyuru çok güzel şekilde açılmış. ben de kaynak oluyorum müsadenizle.

bu özelliklere haiz ama radyosu olmayan bir mp3 çalar sorsak ne önerirdiniz ekstra olarak?

internette aradım taradım herkes sansa diyor. sansa çok mu iyi çok mu tatlı?

benim önerim de: sansa şu durumda. epey forum okudum.
  • nickimin hakkini veremedim  (02.08.16 00:40:03)