Bebek Arabası Tavsiyesi

Selamlar

Ne lanet birşeymiş bebek arabası seçmek yav.

Şartlarımız basit aslında:

* çok basit, kesinlikle uzay üssü gibi olan son modellerden değil
* hafif
* alengirsiz, gösterişsiz, küçük
* ucuz

Var mı tavsiyeniz?

Maclaren baston puset almıştık biz. Çok hafif ve güvenli.

  • old possum  (01.08.16 19:53:35)
Graco ya da Kraft gayet iş görüyor. Kolay katlayabildiğiniz bir modeli almanız iyi olur.

  • babilbaligi  (01.08.16 21:28:43)
Bebeconfort - maia modeli.
Çok memnunum.

  • balik kraker  (01.08.16 23:27:54)
Joie travel sistem. Siddetle tavsiye ederim.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (01.08.16 23:36:27)
Kanz Kz 4010 Cameron Çift Yönlü Travel Sistem Bebek Arabası

  • piotr  (02.08.16 09:25:25)
2 kriter önemli;
1- mümkün mertebe hafif olacak.
2- sırt tarafı tam veya tama yakın yatacak.

Biz maclaren xt almıştık. Memnun kaldık. Bunun tentesi de tam kapaniyor.
  • merhum  (02.08.16 09:37:25)
ben internette alakasız bir video açarken reklamını görmüştüm not aldım telefonuma soran olursa söylerim diye. casual otto trona bebek arabası diye bir ürün var. hem puset, hem bebek arabası, hem oto koltuğu, hem ana kucağı olarak kullanılabiliyor, kullanmayacağınız zaman katlayıp omuz çantası gibi omzunuza atıp götürebiliyorsunuz ve çok hafif bir şeymiş. kısmet olur da çocuğum olursa böyle katlanıp hem kolay taşınabilen, hem yer kaplamayan bir ürün almak istiyorum ben de. fiyatı da 790tl diyordu. kalitesini, güvenilirliğini hiç bilmiyorum araştırmadım hiç fakat videoları var youtube'da, bu da bir seçenek olarak bulunsun :)

  • kakamelsokoban  (02.08.16 10:04:18)
aynı sorun bizde de vardı şartlarına birkaç şart daha ekleyip öyle bak istersen:

+ travel sistem mutlaka al yani yeni doğan ünitesi puseti normal bebek arabası şeklinde
+ kılıfı çıkıp yıkanabilir olanlardan al (çünkü bebek bu kusuyor ara sıra hem de hijyen için sık sık yıkamak lazım)
+lastikleri önemli tekerlekler 360 derece dönenden olsun

ben ekonomik olsun diye sunny baby marka almıştım.
  • eagle is free  (02.08.16 14:55:23)