Güvercin insana çarpar mı

Genel olarak hayvanlardan korkmasam da hareketleri tahmin edilemez olanlardan ürperriyorum. Yürüyüş yaptığım parkta da bi dolu güvercin var ve kaçmıyorlar sapık bi tanesi kabarıp dığerini kovaliyor mesela ben onlara doğru yürürken mecburen yavaşliyorum saldıracaklarını zannetmiyorum ama bu aniden ve alçaktan uçarken bana falan çarpmaz de mi. Parkın çimlerine bira mı döküyorlar nedir hepsi acayip davranıyor güvercinlerin sanki park onlar için yapılmış.

Arkadaşın alnına çarptığına tanık oldum. Bilinçli değil de, kuş hızını alamayıp löp diye çarptı. Arkadaş fenalaşmıştı, hastaneye götürdük ve "Şiddetli çarpma, beyin kanaması riski olabilir" diye 24 saat müşaade altında kaldı, arada serumladılar. Yer: Beşiktaş Çarşı, Yıl: 2003

Edit: Birkaç kişi "troll müsün" diye sordu; değilim. Gerçekten ciddili cevap.
  • aychovsky  (01.08.16 18:29:46 ~ 20:30:37)
çarpmaz

  • cekilmis gayfe  (01.08.16 18:31:28)
Ben kendi halimde yürürken güvercinin teki kafama yandan çarptı. Ben bir yana kuş diğer yana savruldu ahahah hızlarını alamıyorlar bazen.

  • jazzabel  (01.08.16 18:33:49)
Benim kafamdan teğet geçtiği oldu. Saçımda hissettim. Bence çarpmayacaklarının garantisi yok. Yanlarından geçerken yavaşlayıp kendimi muammer güler moduna alıyorum.

  • olutaklidi  (01.08.16 18:41:36)
O kabaranlar erkek, disilere kur yapiolar seninle isleri yok yani. Carpabikir de acitmaz oyle yumusacik bisi zaten tuylerini yolsan civciv kadar bisi kaliyolar

  • selam  (01.08.16 19:03:29)