[]

Sincan tren garı - beytepe köprü

Merhaba arkadaşlar,

Sincan tren garından beytepe köprü ya da ümitköy metrosuna nasıl gidebilirim? Teşekkürler


 
Garın önünden eskişehir yolu dolmuşları geçiyor mu?


  • dengelisiz  (01.08.16 07:54:33) 
garda in, çıktıktan sonra 300-400 metre yürüyerek batıkent metrosuna ulaşırsın. kızılay'a gidip çayyolu metrosuna geçeceksin. sincandan ümitköy metrosuna otobüs çalışıyor mu bilmiyorum.


  • cekilmis gayfe  (01.08.16 07:59:32) 
En hızlı yolu tercih ediyorum. Garın önünden geçen eskişehir yolu dolmuşu var mı? Kesin olarak bilen biri var mı? Diğer ihtimaller uzak oluyor arkadaşlar.


  • dengelisiz  (01.08.16 08:05:45) 
sincan ve fatihten eskişehir yoluna çıkan tüm araçlar el mahkum şaşmaz kavşağı- ümitköy kavşağı-beytepe-bilkent-...güzergahını kullanıyor
dolmuş, özel halk otobüsü (beyaz minik boy olanlar) veya metroya kadar olan kızım için ring var
banliyö yok artık yollar tamirde 2 sene banliyö olmayacak. onun yerine 522 nolu hat var ama eskişehir yolunu kullanmıyor istisna olarak ankara bulvarından gidiyor size yaramaz.
istanbul yolu kullanan araçlara da binmeyin. "eskişehir yolu" anahtar kelime bu
metro ringi için de batıkent metrosu değil "ümitköy metrosu" olması lazım
Garın önü "istasyon caddesi" (adı değişe değişe)tek bir ana cadde tüm sincan ve etimesgutu geçiyor, sincanın tüm araçları da o caddeden geçiyor.
  • niye ama  (01.08.16 08:08:09 ~ 08:09:20) 
Herkese teşekkür ederim. Garın önünden dolmuşlar geçiyormuş.


  • dengelisiz  (01.08.16 09:51:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.