Kardesimin sag kulagi duymamaya basladi

Yaklasik 1 haftadir sag kulagi gun gectikce daha az duymaya basladi. Su an %30 falan duyuyordur dedi. Ayrica 3-4 gundur yogun bir cinlana varmis ve cok rahatsiz ediyormus. Ayrica, yanaginin kulagiyla birlestigi kisim agriyormus ve de cenesini actiginda o bahsettigim yerden kirt diye, disaridan duyulabilecek bir ses geliyor. Yarin kbb randevumuz var ama belki baska yasamis vardir diye soruyorum, acaba problem nedir?
Tesekkurler

(bkz: buşon)

  • archmage mahmut  (31.07.16 20:39:42)
kulak kiridir. muhtemelen.

  • komando kani var bende  (31.07.16 20:47:25)
ani işitme kaybı maalesef
umarım değildir. neyse. 3 gün süresi var onun. ben de 1 hafta bekleyip gittim doktor geri gelmez dedi. bir süre tedavi gördüm iyileşti. iyileşmesi çok düşük ihtimal imiş

(bkz: ani işitme kaybı)
  • female demon  (31.07.16 20:56:35 ~ 20:57:29)
kabakulak değildir. anlattıklarında kabakulak belirtisi yok, kabakulak olunca surat baya baya aşağı doğru sarkıyor. buşondur tahminen, kulaklarından 3 kere operasyon geçirmiş biri olarak söylüyorum. gene de en iyi cevabı kbb verir.

  • ebonni eth atc  (31.07.16 21:27:45 ~ 21:28:00)