Kendim bisiklet surmeyi ogrenebilir miyim

Ya cocukken vardi bisikletim, su destek tekerlerini atmayı beceremeden bi ameliyat geçirdim, annem de binmeyi yasakladi. Sonra da kaldi oyle ogrenemeden. Simdi diyorum taksam dizligi kaski, kendim ogrenemez miyim? Yeni tasinacagimiz yerde boyle site ici trafiksiz duz yol dolu. Becerebilir miyim ki?

becerilmeyecek bir şeyi yok. düz yolda hele çok rahat öğrenirsin, bir iki aya ellerini bırakacak seviyeye gelirsin :P

  • devilred  (31.07.16 19:20:52)
@want2die, ayy dusersem buyuk sıkıntı platin takili bende kirarim diye korkuyorum :d

  • rayde  (31.07.16 19:22:24)
Platin varsa bulaşma bence.

  • dissendium  (31.07.16 19:28:00)
Düşmeden de öğrenilir merak etme. Ama platin falan diyorsun oldu ki bir ihtimal düştün, sorumluluk almayayım.

Edit: Neyse asıl öneri gelsin o zaman. Yavaşladıkça dengeni kuramazsın, hemen hız yapmayayım diyerek uyuz uyuz gitme. Hafif bas pedala korkma bir şey olmaz, hızlandıkça daha kolay sağlarsın dengeni. Sonra yavaş yavaş frene basıp nerede dengen bozuluyor öğrenirsin. Zaten trafiksiz alanda süreceğim diyorsun, ön tekere giden freni keser misin o elini bantlar mısın bilemem ama kullanma onu. Arka iş görür.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (31.07.16 19:43:31 ~ 19:46:45)
düşersin birkaç kere.
ama sürersin normal düz çizgide yürümek gibi bir şey yaw bisiklet sürmek

  • lonelyman  (31.07.16 19:47:21)
Çimlerin üzerinde deneyin, düşerseniz zemin yumuşak olsun ama bence daha güzeli:
tse2.mm.bing.net

Soran olursa "market poşetlerini falan taşıyorum çok güzel oluyor" dersiniz, kim bilecek? :)
  • grgn  (31.07.16 20:34:50)