kadın için parfüm önerisi

çiçek çiçek kokacak, ağır olmayacak, yazı insanın tüm hücrelerinde hissettirecek ve kalıcı olacak kadın parfümü önerilerinizi bekliyorum.

fiyat olarak 200 tl'yi geçmesin lütfen.

deneyip de alacağım, o yüzden bilenen mağazalarda bulunabilecek önerilere açığım sadece.

teşekkürler.

burberry güzeldi end son kokladıgımda bir kadın ustunde..

  • anonymice  (31.07.16 19:23:03)
chanel chance. daha kadın-erkek beğenmeyenini görmedim.

  • dedim ben sana  (31.07.16 19:27:40)
piyasa fiyatlarını bilmiyorum ama marc jacobs'un tüm parfümleri sizin için uygun olabilir. onun haricinde gucci - flora by gucci edp ve edt, dior- miss dior blooming bouquet, givenchy - live irresistable olabilir. tam olarak istediğiniz kokunun tarifini biraz daha yaparsanız (yasemin, gül, bahar çiçekleri, papatya, sümbül vb.)daha detaylı bir liste yapabilirim.

  • thevalentino  (31.07.16 19:51:35 ~ 19:52:20)
Viktor and Rolf, Flower Bomb kullaniyorum, epey guzel.

  • yuzır  (31.07.16 20:43:55)
Cacharel Noa. Kesinlikle Noa

  • innerbliss  (31.07.16 20:56:03)
@thevalentino

Ferah, taze, dinginlik verici, bahar çiçekleri kokulu bir şey arıyorum diyebilirim.
  • devilred  (01.08.16 13:44:23)
bahar çiçeklerinin net yanıtı olarak givenchy - jardin precieux limited edition dı ama hala piyasada bulunuyor. gucci - bamboo da alternatifin olsun.

  • thevalentino  (01.08.16 15:25:14)
Yves rocher evidence +1

Bir de naturelle osmanthus var, o daha fresh ve cicek kokusu.
  • neferkitty  (01.08.16 15:42:44)
yves rocher kalıcı değil gibi sanki ama?

  • devilred  (01.08.16 15:45:00)
Evidence daha kalici ama osmanthus cok kalici degil evet. Ama fiyati daha ucuz oldugu icin ve kokusu cok guzel oldugu icin gun icinde tazelenebilir belki.

  • neferkitty  (01.08.16 15:47:19)