lg g3 marshmallow yükleme ama nasıl?

elimde ithalat garantili lg g3 mevcut. buna manuel olarak, marshmallow kdz flash'lamıştım. telefonumun modeli ve android sürümü şu şekilde:
D855 (TR değil de global sürümü yani), android marshmallow 6.0, v30b-global.

şimdi ben telefonuma en yeni marshmallow kdz'yi flash'layamaz mıyım?
misal italya'dan veya kore'den v30c-v30d veya v30f yüklersem ne olur?

bu arada telefonum tayvan çıkışlı görünüyor imei ile yazılım sorguladığımda.

bir şey olmaz, aynı şekilde flashlarsınız. sadece bazı telefonlarda ilk açılırken uyarı veriyormuş sanırım başka ülkenin romunu yüklemişsin diye. onun haricinde bir problem çıkmaz.

  • vayanasinisayinseyirciler  (31.07.16 17:30:33)
@vayanasinisayinseyirciler:
Peki 6.0 mı yoksa 6.0.1 mi oluyor sürüm acaba?

  • m e b  (31.07.16 23:09:54)
6.0 olması lazım, 6.0.1'in g3 için çıktığını duymadım.

  • vayanasinisayinseyirciler  (01.08.16 19:54:18)
@vayanasinisayinseyirciler: evet, sabah 30f sürümünü kurdum ve yine 6.0.
bu arada, 30b ile 30f arasında bir fark göremedim. zannedersem güvenlik, iyileştirme vs. içeriyor yalnızca.

  • m e b  (01.08.16 20:48:08)
aynen, bunlar ufak tefek güvenlik güncellemeleri oluyor genelde. bende 30b var, memnunum ve bununla devam ediyorum. aralarında çok büyük fark olacağını zannetmiyorum. güle güle kullanın diyeyim.

  • vayanasinisayinseyirciler  (02.08.16 20:04:20)