twitterdan gif linki

merhaba, bir gif gördüm çok beğendim.

twitter.com

bu gifin linkine nasıl ulaşabiliyoruz? ulaşabiliyor muyuz?

Bir ara çok uğraşmıştım insepect yapıp filan. anca ulaşalbdiğim twitterurlsiydi yani dönüştürdüğü url. BUlamamıştım :( indirip kendim yüklemiştim en son.

Yapabilen varsa ayakta alkışlarım 10 saniye. merak ettim ben de.
  • Cursed Chico  (31.07.16 01:56:09)
gifi başka bir yerden bulan varsa o da olur tabi. niye bu kadar zor ki bu. paylaşılabiliyor sonuçta.

  • iste o kavunici balik  (31.07.16 02:06:28)
linki şöyle çıktı bende: pbs.twimg.com
gif haline çevirdim şurada: media.giphy.com
+i.imgur.com
  • misterturist  (31.07.16 02:41:15 ~ 03:11:30)
o linkteki gif değil video ya. ben mi yanlış görüyorum?

sağ tıklayıp öğeyi incele dedim, oradan linke ulaştım

pbs.twimg.com

daha sonra videoya sağ tıklayıp farklı kaydet dedim, bilgisayara aldım.

not: ubuntu altında firefox kullanıyorum.
  • buzkran  (31.07.16 03:39:03)