Gearbest ayarinda site

abilerim ablalarim

gecenlerde gearbest'ten alisveris yaptim ucuz diye 3 parca birsey aldim. lakin elime iki parcasi ulasti, onun da biri calismiyor. adamlara mesaj gonderdim vs. derken uzerinden bir hafta gecti dun bana 70$ uzerinden 20$ odeyelim konu kapansin diye teklif atmislar pp'den. insanin sinirleri hopluyor malum, enayi yerine konmak. reddettim. bugun 7$ zararla paramin bir kismini koparabildim.

neyse efendim, bu kaziklanmadan sonra gearbest'e tavir koymak istiyorum, amma velakin baska da site bulamadim guvenilir, paypal kabul eden, ucuz (onemli bir nokta sonucta fiyatlar), icinde elektronik alet, sigara, telefon, saat, pc falan olan.

aliexpress var ama guvenemiyorum, pp odemesi kabul etmiyor malum. ondan size sorayim dedim. varsa boyle site(ler) bir onerseniz ben de nemalansam?

sevgilerimle

aliexpress'in neyine güvenemiyorsun anlamadım, bir sitede pp varsa güvenilir mi oluyor? herşeyi geç, güvenilir bulduğun sistemden kazık yemişsin zaten.

ayrıca aliexpress'te bir problem yaşaman halinde ödemeni geri de alabiliyorsun, hatta ürünü teslim almasına rağmen suistimal edenler bile var

aliexpress'ten alışveriş yaptım, ürün geldi güvenilirdir.

geek uygulaması var, alışveriş yapan arkadaşlarım oldu ve tümü de geldi. bildiğim kadarıyla pp kabul ediyor. wish'e ait.
  • azizakin  (30.07.16 20:39:00)
Dx.com var ama aliexpress'i öneririm. Tam bir tüketici dostu.

  • yirmisantim  (30.07.16 22:14:21)
Aliexpress'te gumruk sorun cikartiyor mu peki?

  • anne ben geldim ben godot hayirsizin  (31.07.16 05:19:24)
bir de banggood var ama 1 kez alışveriş yaptım sadece

  • toua tokuchi  (31.07.16 06:04:38)