[]

diş beyazlatma sonrası ağrı

Bugün diş beyazlatma yaptırdım ama ağrısı (sızısı) hala geçmedi ve gitgide şiddetleniyor. Elimde malesef sadece majezik ve parol var. Bunlardan birkaç adet yutsam zararı olur mu sizce, bu ağrıkesicilerden çoklu kullanmış olan var mı ya da sınırı nedir bilgisi olan yazabilir mi ağrı korkunç şu an :/
 
Apranax fort buldum bir adet de, majeziğin üstüne alayım mı sizce (yarım saat önce majezik aldım)


  • selamun aleykum kitty  (29.07.16 21:50:02) 
alma tabii ki majezik üstüne apranax mı içilir?! yapma


  • ruh i tibbiye  (29.07.16 21:51:45) 
Majezik hiç etkilemedi bile, ne kadar beklemem gerekir diğeri için?


  • selamun aleykum kitty  (29.07.16 21:53:34) 
yav o çok normal ben bi hafta ağrı çektiğimi hatırlıyorum. bi iki gün ağrı kesii al ama bence fazla abartma hacı, geçiyo bi süre sonra normal yani.


  • bruceandwayne  (29.07.16 22:41:14) 
Bir hafta mı:(((( diş beyazlatma mı başka bir şeyin ağrısı mı 1 hafta :((


  • selamun aleykum kitty  (29.07.16 23:04:52) 
beyazlatma. doktor hanım kazımıştı üzerinize afiyet.


  • bruceandwayne  (29.07.16 23:22:05) 
Geçmiş olsun, yarın ilk iş koşa koşa colgate sensitive pro-relief hassasiyet giderici macun alın(üzerinde kesinlikle beyazlatıcı yazamyacak) ve düzenli yumuşak fırça ile kullanın. Size ofis tipi bleaching uygun olmayabilir, bir dahakine home tipi dışında pek yanaşmamaya gayret edin.


  • neferkitty  (29.07.16 23:25:04 ~ 23:25:20) 
Teşekkür ederim öneriler için ağrı geçti, 1 günlükmüş demek ki. Colgate'i de deneyeceğim


  • selamun aleykum kitty  (30.07.16 13:28:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.