airbnb hesabi olan birisinden stalk icin yardim istiyorum

uzun zamandir ulasmam gereken birisi var ancak kendisi bana cevap vermiyor. durum biraz karisik, isi gucu her seyi birakip ask acisi yasayan ve bir takim seylerden uzaklasmak icin herkesten izini sildiren birisi. onceden bana acilirdi ama simdi onu da yapmiyor. telefonlara cevap vermiyor, whatsappta yazdigim mesajlar okunmuyor. en son gecen haftaya kadar airbnb'de aktif oldugunu boliyorum. issiz oldugu icin kendi odasini kiraya verip kendisi depoda yatip oradan aldigi parayla hayatini idare ettiriyor su ara. couchsurfing'den takip ediyordum en son online oldugu zamani gorup icimi rahatlatmak icin ama orada da son 5 gundur online olmayinca telaslandim. arasam mesaj atsam ters tepecek biliyorum. daha da kotu hissediyor oyle yapinca. yine ayni sebepten cikip evine de gidemiyorum.

iste bu yuzden airbnb hesabi olan birisinden kendisiyle sanki kiralik oda ariyormus gibi iletisime gecmesini istiyorum. kendim fake bir hespa acip iletisime gecsem, hesapta daha onceden hic hareketlilik, referans vs olmadigi icin yine gormezden gekip cevap vermeyecek ve ben amacima yine ulasamayacagim.

zahmet olmazsa birisi bi iletisime gecse de cevap verdiginde en azindan hayatta oldugunu bilsem? belki ben sacma sapan abartiyorum ama gercekten cok endiseliyim. intihari dusunmus, ben konusunca biraz toparlamis birisi. muhtemel durumlardan bir digeri ise yine her seyi birakip onu terk eden kizin pesine malezyaya gitmis olmasi. bunu bilsem o bile rahatlatacak.

hocam benim çok aktif bir hesabım yok, tek review'um var, ama isterseniz yardımcı olayım. ya da aklınızda bulunsun, daha aktif bir hesap bulamazsanız falan benden deneyelim.

  • man of constant sorrow  (29.07.16 22:17:23)