İstanbula veda partime davetlisiniz !

Merhabalar,

6 yıllık istanbul serüvenime ara veriyorum. Daha küçük daha mobil bir hayata geçeceğim içinde başta kıyafetlerim olmak üzere bir çok şeyimi satıyorum. Bu duyuruda güzel insanlar tanıdım güzel cevaplar buldum. Pazar günü evdeki içkileri değerlendirmek ve gelenler de beğenirlerse bir şeyler alsınlar sonraki küçük mobil hayatıma destek olsunlar diye bir etkinlik oluşturdum. İnstagram beyazyakadolap adresindeki kıyafetleri 5 lira 10 lira 20 lira şeklinde elden çıkarmayı düşünüyorum. Bussiness life a adım atacak kadınlarımız yada hali hazırda mücadele eden cannar kadınlarımız için uygun güzel kıyafetler mevcut. Biraz kıyafet alırım biraz jager içerim plaktan güzel müzilk dinlerim diyen herkesi beklerim.

Katılmayı düşünen olur ise yeşillendirsin ya da cevap yazsın fb daveti atayım kendilerine.

İşin soru kısmı ise ben bunu daha fazla nasıl duyurum? Bu eşyalar elimde kalırsa en iyi nasış değerlendirim?gerçekten elimde çok fazla kıyafet ayakkabı var olayın vehametini anlamanız açısından ayakkabılardan bir kuble bırakıyorum

baya yaratici bir fikirmis begendim

  • oscar  (29.07.16 23:23:48)
Sadece kadınlar ya da sadece alışveriş yapacak olanlar mı davetli?

  • yirmisantim  (29.07.16 23:54:29)
Satılacak eşyalar kadın eşyaları

  • fosforlu cevriye  (30.07.16 12:59:26)