Ayıp olur mu olmaz mı?

Birkaç sene oturduğum evden geçen sene hem anlaşmazlık hem de askerlik durumu nedeniyle ayrıldım. Eve gelirken iki kanepe, bir de yatak ve bolca tabak çanak vs. getirmiştim. Yaklaşık altı ay önce başka bir eve yerleştim, aramın iyi olduğu arkadaşa durumu anlattım tabağı çanağı, bulaşık halindeki tencereyi bile aldım şu anki evime getirdim.

Şimdi tekrar taşınacağım ve taşınacağım evde eşya olmadığı için salona en azından şu iki çekyatı atayım diyorum ama bi yandan da artık utanıyorum. Üzerinden çok vakit geçti ve eve bir kez girip büyük eşyalar hariç bana ait ne varsa almıştım. He kanepeler hala bana ait sonuçta ama bilemiyorum.

Siz olsanız ne yapardınız? Pek içimden gelmiyor açıkçası ihtiyacım olduğu halde o eşyaları almak.

üzerinden bir sürü zaman geçmiş, salla gitsin.

  • Apocalypse  (29.07.16 16:16:48)
Konuş üstad. Kanepeyi alsam ayıp olur mu de ? 2 kanepeyi götüne sokacak değil ya.
1 tanesini alırsın 2 nizinde işi görülmüş olur.

  • Hayalperest Vişne  (29.07.16 16:18:42)
Kendi eşyalarınmış, al hepsini. Aksi halde senin eşyalarına çökmüş olacaklar.

  • lcha  (29.07.16 16:20:36)
Madem bu kadar ince düşüncelisin, birini al.

  • teknikekip  (29.07.16 16:21:40)
kibarca söyle. bırakıcaktım ama ihtiyaç duydum, şimdi de masraf edecek durumum yok de. siz bi tane ayarlayınca alsam olur mu, zora sokar mıyım de. ya da ayak yap birini alıyım diye. onlar da belki "olur mu abi! zaten senin al götür" falan yaparlar. o da olmadı verin lan kanapemi de.vermezlerse de adam tut dövdürt. insanlık para mara etmiyo bu devirde. dengesiz ol, ağzına geleni söyle, insanlara köpek gibi davran. bak nasıl el üstünde tutuluyosun.

  • cosmicgadin  (29.07.16 19:52:47)