16 gb iphone 6s alanlar memnun mu ?

ben de almayi dusunuyorum. 64 gb ler pahali geldi. 64 te 140 lira 36 ay, 16 gb ise 105 lira 36 ay

sorum su 16 gb size yetiyor mu ? sorun yasadiniz mi hic ?

hocam sık sık fotoğrafları pc'ye atıyorum ben. yetiyo yani öyle. üşenmez düzenli olarak atarsanız, bi problem yaşamazsınız. gayet uygulamalar falan da var telefonumda.

  • rajaz  (29.07.16 13:24:57)
Bana cok bile geliyor,telefonda tuttugum bir bilgi yok,resimler ve videolari sync yapiyorum .

36 ay cok uzunmus ama ya boyle bakinca.o telefon eskiyecek ve sen odemeye devam edeceksin,yipratici geldi bana.
  • duptıs  (29.07.16 13:28:39)
64 gb kullanıyorum. Bakıverdim 7gb boş yer kalmış. Abartılı yygulamam yok. 115 vidyo, 2500 foto 84 uygulama varmış. Biraz foto vidyo silsem de anca yani. Bence 32 gb uygun ama öyle model yok. 16 da az gibi ama işte arkadaşın dediği gibi sık sık boşaltırsın, müzik atmazsın anca.

  • bir ileti paylastim  (29.07.16 13:29:34)
3 seneye o telefonu değiştirmeyi düşünüyorsan alma zaten. Ama 3 sene vade de gerçekten yıpratıcı. Bende 16 gb se var iki üç Spotify list var fotolar falan Sync durumda yetiyor gayet.

  • gozu acik sevisen yahudi  (29.07.16 13:30:39)
16 gb var bende fotoları düzenlersen rahatça yetiyor.

  • basond  (29.07.16 13:35:02)
Bende 16GB 5S var. Fotoğraf çekmediğim halde bana yetmiyor. Sürekli bir şeyler silmek zorunda kalıyorum. Bir de uygulamaların önbelleğini temizleme yöntemi var. O sayede 1GB boş yer kalıyor mesela ama Garageband indirmek istesem hiç yerim kalmıyor. O yüzden bir sonraki iphone'da eğer çıkarsa 32, çıkmazsa 64 GB versiyonunu alacağım.

  • himmet dayi  (29.07.16 13:58:30)
icloud hesabı alırsın 50 gb'lık. ayda 3 lira ödüyosun. ayda 3 lirayı nereye vermiyoruz ki zaten.

ben de 64'lük var o bile yetmiyo. 50 gb icloud aldım.
  • contavolta  (29.07.16 14:09:13)
16gb iPhone 6s, 36 ay 105 liraya imkansız. yani yanında 150 liralık bir tarife vardır kesin. 36 ay taahhüt de cabası.

  • mr.goodcat  (29.07.16 16:18:16)
Ben 16GB 5S kullanıyordum, yetme ile yetmeme sınırında gidip geliyordum. Her haftasonu foto-video yedekliyordum bilgisayara. Sonraki tercihim -mecburen- 64'lük 6s oldu, rahatladım.
Özellikle spotify da bütün listelerimi indirdim offline dinleme için, bana en büyük kolaylığı bu oldu. Mail eklerimi de sürekli silmem gerekmiyor artık.

  • battal gemalmaz  (29.07.16 16:43:13)