[]

contractubex jel kremi devlet karşılıyor mu?

80 TL diyorlar. Fazla geldi bana. Devlet karşılar mı?
 
Cildiye yazarsa, evet.


  • arnold schwarzeneger  (29.07.16 11:39:39) 
@arnold Aile hekimi yazarsa olmaz mı?


  • six packsiz  (29.07.16 11:40:18) 
hiçbir şekilde karşılamıyor.


  • datlu  (29.07.16 11:44:12 ~ 11:44:50) 
Hayır. Ben aldırmıştım, ameliyattan sonra cildiyeci yazdı. Devlet karşılamadı. Aralık ayında oldu bu. Sonrasında değişti ise bilmiyorum.


  • aychovsky  (29.07.16 11:45:06) 
Bana zamanında cildiye yazmıştı. Sadece uzmanlar yazıyor diye biliyorum.


  • arnold schwarzeneger  (29.07.16 11:46:50) 
Eskiden karşılanıyordu; artık karşılanmıyor. Ve de çok pahalı gerçekten meret.


  • Thredith  (29.07.16 11:51:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.