[]

Tercih Listesi

Selamlar,

Kız arkadaşımın tercih listesi, var mı fikir belirtecek olan? Özel hevesi, hayali yoktu. İlk 2'si zor gözüküyor. Lütfen heves kırıcı şekilde olmasın =] Gece yarısı sileceğim.

1-İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
2-İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
3-Mimar Sinan Üniversitesi Sinema Televizyon
4-İstanbul Üniversitesi İşletme
5-İstanbul Üniversitesi RST
6-Marmara Üniversitesi RST
7-Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi(FR)
8-İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği
9-İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi
10-İstanbul Üniversitesi Gazetecilik
11-Marmara Üniversitesi Gazetecilik
12-İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler
13-Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler

 
hukuk tutmuyor mu?


  • kassiopeia  (28.07.16 16:35:44) 
@kassiopeia, Hayır.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (28.07.16 16:36:49) 
iü işletmenin üzerine iktisat yazsın.


  • naberabi  (28.07.16 16:39:59) 
grip1357 +1

4 senesine yazik gercekten. iibf en mantiklisi.
  • kassiopeia  (28.07.16 16:51:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.