Kredi Kartımdan benden habersiz harcama yapılmış

Herkese selam,
Dün akşam garanti kredi kartımdan benden habersiz 630 usd harcama yapılmış WAL-MART.COM üzerinden. Anladığım kadarıyla birisi kredi kartı bilgilerimi çalmış. Bu harcamayla ilgili sms gelir gelmez kredi kartımı iptal ettirdim ve bu sabah da garantiye gidip kredi kartı harcama itirazi dilekçesi doldurdum. Ancak görevli kişi 40-60 günde falan paranız geri yatar dedi.
- Param kesin geri yatar mı ?
- Param 1-2 ay sonra yatacaksa ben bu borcu ödemek zorundamıyım ? 2200 tl falan yapıyor az para değil.
- Süreci hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mı ?
- Daha önce başına gelen arkadaşlar özellikle cevap verirseniz çok sevinirim kesin yatıyor mu bu para ?
Teşekkürler herkese şimdiden.

isbank'da basima geldi benzer, geri yatar paraniz.

zaten refundu veren de VISA-MASTERCARD oluyor, banka olmuyor yanilmiyorsam. Odemek zorunda da kalmiyorsunuz.
  • lanc  (28.07.16 13:25:02)
yapi kredi mi? son zamanlarda yapı kredinin çok kartı çalındı.

benim kartımla oyun alınmış, yapı kredideki çağrı merkezi çalışanı beni suçlar gibi konuşup dilekçe yaz filan deyince doğrudan amerikan oyun firmasını aradım. 15 günden az olduğu için ürünleri geri alıp paramı verdiler. yoksa dilekçe vs vs yıllarca bekleyecektim.
  • medievalman  (28.07.16 13:28:13)
@medievalman yok garanti dostum.

  • nuevo  (28.07.16 13:29:51)
@rasputinufuk evet dostum kredi kartım miles and smiles ın amex i idi. Abi umarım çözülür ikimizin sorunu da en kısa zamana.
Sen de dilekçe mi verdin sadece ? Başka bişey yapmama gerek yok di mi ? Sana dilekçeniz işleme alındı vs ile ilgili sms geldi mi ?

  • nuevo  (28.07.16 13:36:52)
bankaya yaptığınız itirazla yetinmeyin, aynı zamanda savcılığa da başvurun ki biraz daha ciddiye alsınlar. savcılık yazı yazar çünkü bankaya. geçmiş olsun

  • Improbable  (28.07.16 14:26:20)
Bugün parayı iade ettiler. 8 günde çözüldü bu iş. Beklediğimden hızlı oldu. Herkese teşekkürler.

  • nuevo  (05.08.16 12:53:30)