Video Editing Software

Selam arkadaşlar. Action Cameradan çıkan görüntüleri düzenleyebileceğim, yavaşlatma hızladırma, üstüne müzik yazma belki biraz efektif işler yapabileceğim bir yazılım arıyorum. Win 10 kullandığım için movie maker kullanamıyorum. Bu konuda hem pratik hem de iyi olan yazılım hangisi tecrübeniz oldu mu? After Effect öğrenme işine girmek gerekir mi? Tavsiyeniz olur mu? Selamlar...

sony vegas indir hocam. basit, işlevsel. ben onu kullanıyorum.

  • syozkn  (28.07.16 11:44:03)
after effects'e gerek yok. adobe premiere pro kur. onu daha rahat kullanırsın.

  • klassno  (28.07.16 11:48:30)
klassno +1

ya da actioncamin kendi yazılımı oluyor bazen, gopronun vardı galiba, onu indirerek de halledebilirsin.
  • y e k  (28.07.16 11:51:49)
After effects'e bulasma, klassno +1

  • stavro  (28.07.16 11:57:52)
after effects animasyon programı. action kameradaki görüntülere özel efektler vermene super slow motion eklentilerini kullanmana yarayabilir.

premiere pro aynı firmanın kurgu programı. istediğin yeri kesersin biçersin müzik eklersin 4k çıkış alırsın.

movie maker win 10 için var diye hatırlıyorum.
support.microsoft.com

kamera ne marka. gopro ise gopro'nun kendi kurgu yazılımı var. o balık gözünü bile telafi ediyor.
  • trklmsr  (28.07.16 12:07:58)
Adobe Premiere Pro CC kur. + aksiyon kameranızın markasının yamalarını eklersen iyi olur

  • ankara06  (28.07.16 18:43:20)