[]

su geçirmez çift kişilik çadır önerisi

yılda bir veya iki defa kampa gitmeyi düşünüyorum hangi çadırı almalıyım?
 
Fiyat performans çadırı bu. Çok satan, neredeyse çoğu kişide olan çadır. www.hepsiburada.com


  • tahin pekmez yoğurt  (28.07.16 00:46:05) 
Husky çok iyi. Kamp arkadaşımda Bundan var. Bagaj muhabbeti yağmurda çok işe yarıyor.


  • hasmetizm 2046  (28.07.16 06:34:43) 
Husky bizam kullaniyorum, kalite vs olarak seni yari yolda birakmaz. Eger daha ucuz birseyler ariyorsan decathlondan 2saniyelik olmayanlara da bakabilirsin.


  • solenkol  (28.07.16 12:19:15) 
decathlon 2 saniye'likler kötü
katlaması o kadar kolay değil, ayrıca katlanmış hali de büyük, taşınmıyor.

  • supermatik  (28.07.16 12:36:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.