[]

Siddetli karin agrisi

Tamam yarin sabah doktora gidecegim, fakat karin agrisi yüzünden acile gitmek istemiyorum cidden. Birkac seneden beri arada bir oluyor böyle, sicak su iyi gelir diye düsünmüstüm ama bu sefer ise yaramadi ve giderek artti agri. Tuvalet ihtiyaci falan yok, kuru karin agrisi dediklerinden iste, üst karin kisminda daha cok, hafifletici bir seyler önerebilecekler var midir acaba?

Tesekkürler simdiden


 
Evet o da bir ihtimal ama simdi gitsem rahat 3-4 saat bekletirler, sabaha karsi bile eve dönebilirim, o yüzden sabahi beklemek en güzeli gibi, ölmem heralde :)


  • bosver nicki  (27.07.16 22:30:26) 
Fmf filan yoktur di mi?

Birkaç sene dediğiniz için dikkatimi çekti de. Çok uzun zamansa bir romatolojiye gidin

Benimde hep küçükken belli aralıklarla çok şiddetli karnım ağırırdı sonra fmf'den şüphelenmişti doktor
  • ruh i tibbiye  (27.07.16 23:08:01) 
Yok yahu o kadar degil birkac senedir var ama cok nadir oluyor ve bir geceden uzun sürmüyor. Mide bulantisi falan da yok zaten. Neyse biraz azaldi gecer umarim birkac saate.


  • bosver nicki  (27.07.16 23:28:00) 
Safra kesesi taşı olabilir, bi kaç seneden beri oluyorsa. Acile gidin hem ağrı kesici yapılır ağrınız geçer hem de ultrasonla taş olup olmadığına bakılır.


  • mtfbwy  (27.07.16 23:37:54) 
Sicak uygulama yuzunden 10 gun hastanede yattim yapmayin etmeyin.


  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (27.07.16 23:55:53) 
Hanimlar beyler burasi almanya ve acil kapisinda ölseniz sizi siraniz gelmeden almazlar, ultrason falan hak getire yani, neyse. Karin agrisi azaldi ama bütün vücudum dayak yemis gibi su an, inanilmaz gücsüzüm, yumrugumu falan sikamiyorum, ölüyor muyum sizce?


  • bosver nicki  (28.07.16 00:05:52) 
Fmf olabilir. Dikkat!


  • anarsika  (28.07.16 01:03:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.