[]

diş beyazlatma/ankara

Arkadaşlar Ankara'da diş beyazlatma işlemi yaptırıp memnun kalan varsa nerde yaptırdı söyleyebilir mi? 1.700 civarı istiyo benim bulduğum yer bu fiyat normal mi?
 
o fiyat çok anormal.

reklam gibi algılamanı istemiyorum ama bir kaç sene önce 100 lira civarına tunalının girişinde c-dent diye bir yere yaptırdığımı hatırlıyorum. orada çalışmıyorum kesinlikle. temiz güzel bir yerdir. daha ucuz alternatiflerde bulabilirsin gibime geliyor.
  • izafi  (26.07.16 17:33:48 ~ 17:34:27) 
Fiyat cok cok fazla.


  • biarkadastanduydum  (26.07.16 17:35:32) 
700-800 civarı diye biliyorum ben, farklı yerlere sorun.


  • harvey  (26.07.16 17:36:06) 
1700'e implant yaparlar hacı, ne beyazlatması.


  • coder6006  (26.07.16 17:36:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.