Sualtı Kamera

Sevdiceğin doğum günü geliyor, tatildeyken "Suda kullanabileceğimiz bir kamera alsaydık keşke" gibilerinden konuştu ben de öyle bir şey alayım dedim ama teknoloji cahiliyim. Google'da arattım, oldukça uygun fiyatlı olanlar da var uçmuş gitmiş olanlar da. 300-400TL'ye alabileceğim bir şey var mıdır? Profesyonel olmasına gerek yok, cep telefonuyla foto çeken insanlarız. Suda kullanalım yeter.

xiaomi yi
www.hepsiburada.com
veya
sj4000 veya sj5000
www.hepsiburada.com

xiaomi daha iyi ama o fiyat sadece cihaz fiyatı sualtı aparatı felan içinden çıkmıyor. sj serisi daha uygun fiyatlı. çinden alırım dersen çok daha ucuza alırsın ama zibil gibi çakması var iyi araştır almadan. youtube da örnek çekimler var model isimlerini yazarsan bir sürü çıkar. goproya boş yere 1000lira verme
  • genc irisi  (26.07.16 13:05:51)
sj4000 var bende epey işimizi goruyor.. daha once gopro3 kullanmıstım bi eksikligini hissetmiyorum.

  • zenc  (26.07.16 13:37:49)