Allah rızası için nasıl kullanılıyor bu SPOTIFY?

Ben snapchatte bile bu kadar zorlanmadım. Kullanamıyorum bu uygulamayı.

Mesela dinlemek istediğim 5 şarkı var. Hepsi aynı albümde giriyorum albüme çal keke diyorum. Bi tane çalıyor sonra aynı tarz bi şarkı sokuyo araya. He demek ki bunun olayı bu diyorum. Bu 5 şarkıyı playliste koyuyorum playlisti çal diyorum yine başka şarkı geliyor. İleri geri sarma yok bi önceki şarkıya dönme yok. Para vermedim diye mi bunlar?

Kaç para ulan bi flüt diyorum alayım parası neyse onu yükseltmeyi de bulamadım. Nerden para veriliyo?

Yoksa spotify bu mudur bi şarkı senden bi şarkı benden mi mantığı? Öyleyse hiç para vermim. Gerçi verim desem nerden vereceğimi de bulamadım.

Aypon kullanıyorum. Şimdiden teşekkürler saygılar.

bende hiç sevemedim bu naneyi, apple music kullanmayı dene 3 ay beleş galiba, alışırsan ondan devam edersin.

  • ravenudon  (25.07.16 09:07:00)
O zaman ben doğru anladım. Bi senden bi benden çalıyo yani.

  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:09:08)
Yani bedava versiyonunu bilmiyorum ama paralı versiyonda senin istediğin her sey yapılıyor, oyle bi benden bi senden olayi yok. Bedava versiyonda reklam koyuyo araya onu biliyorum ama baska sarki koydugunu duymamistim. Oyle cok zor bi arayuzu de yok yani bilemedim sorunun ne oldugunu sendeki

  • nundu  (25.07.16 09:10:11)
Mobildeyim edit yok da abi öyle program mi olur bi benden bi senden diye kim kullanir onu shsshd

  • nundu  (25.07.16 09:11:11)
hesap sekmesinden hesabımı premium a yükselt gibi bi seçenek olması lazım, oraya tıklayınca seni yönlendiriyor.
ayrıca evet ücretsiz kullandığın için liste falan yapamazsın.

  • interview with the vampire  (25.07.16 09:11:15)
ay olur mu ya spotify dünyanın en güzel şeyi. bi ara 3 aylık ayda 0,99 ₺ kampanyası vardı, hala varsa premiuma yükselt tadına doyamayacaksın <3 ben öyle alıp "3 ay sonra silerim hehe" diye düşünmüştüm ama silmedim, her yeni şarkı keşfettiğimde yazılımı yazan adamın ölmüşlerine rahmet okuyorum :D

  • ambrosia  (25.07.16 09:21:56)
Asdjskl bana da saçma geldi zaten. Bu millet bunu nası kullanıyo ya dedim. Hesap sekmesind giriyorum FREE yazıyo ama bi yerine tıklanmıyo. Hiçbi yerde yükselt premiuma geç gibi bişi de yazmıyo. Reklam falan da çıkmıyo aslında. Sadece al sana benden şarkı diyo.

Liste de yapabiliyorum ama çalamıyorum. Hemen bi şarkı sokuşturuyo araya. Fizy varken hayat ne kolaydı :(
  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:22:11)
Spotifyin kendi sitesinden de baktım valla bende premiuma geç ekranı yok. Üyeliğe giriyorum FREE Yazıyo kocaman. Başka da bişi yazmıyo. Çok mağdurum :(

  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:29:25)
benim 2 seneye yaklaştı o yüzden hatırlamıyorum nasıl yaptığımı.

o zaman : support.spotify.com
  • interview with the vampire  (25.07.16 09:31:28)
Kendi web sitesinden ödeme ekranı geldi evet. Ama aylık 10 tl yi görünceyuh dedim. Yıllık 120 tl. Aylık 4-5 lira diye düşünüp alayım demiştim. Benim para vereceğim yokmuş arkadaşlar. Hepinize yardımlarınızdan dolayı çok teşekkürler ❤️ Ahajla
Ama hala istediğim şarkıları çalmıyor. O da onun ayıbı olsun. Ben ilkel youtube a gidiyorum

  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:38:25)
ayda nelere o parayı veriyorsun. toplu bakınca çok geliyor ama asla acımıyorum, o kadar değiyor ki o paraya. benim de tek paralı app im bu.
gene de sen bilirsin.

  • interview with the vampire  (25.07.16 09:41:04)
10 lira para değil evet ama uygulamaya güvenemedim. Tek bir şeyin cevabını istiyorum. Para verince istediğim şarkıyı istediğim gibi dinleyebiliyo muyum? Yoksa kitaplığa ya da bi playliste eklemek şart mı? O zaman da play listlerimi dinlerken araya kendinden şarkılar koyacak mı? 10 tl gibi büyük bi para koyuyorum ortaya ve mağdur olmaktan çok korkuyorun. Teşekkürler.

  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:46:38)
sen alma spotify falan kardeş, yutuptan dinle..

  • nrmnm  (25.07.16 09:49:22)
Yok yaa öyle deme lütfen :) çok teşekkür ederim yardımlarınız için hepinize. Ben olayları yoğun ve derinlikli yaşayan bi insanım sadece. Şu anda spotify benim için en büyük gündem ondan bu kadar inceliyorum. ❤️

  • hayvanlar gibi yazar  (25.07.16 09:52:57)
Evet istedigin her seyi yapabiliyosun, gidip bi sarkicinin sarkisini aciyosun tiklayinca caliyor araya sarki eklemiyor. Playlist yapabiliyosun araya sarki eklemiyor. Bu konuda icin rahat olsun

  • nundu  (25.07.16 10:01:05)
Enpara kullanıyorsan ayda 5 tl ödüyorsun, enpara hesabın yoksa da hayrına açtır bi tane, yıllık ücret yok, ek nane yok. Kafalar rahat, şarkılar cepte.

  • chicha  (25.07.16 10:14:00)
evet istediğin şarkıyı arayıp üzerine tıkladın mı babalar gibi çalıyor(premiumda). Listene eklersen de sadece listedekileri çalıyor. Araya başka şarkı koyması falan "radyo" özelliğinde aktif oluyor. Yani bi şarkıyı dinlerken yandaki 3 noktaya tıklayıp şarkı radyosuna git dersen ona benzer şarkılar çalmaya devam eder.

  • safepassage  (25.07.16 13:08:58)
iphone için de üstteki dişli ayarlar simgesine tıklayıp - hesap - üyelik kısmından değiştirebiliyor olman gerek.

  • safepassage  (25.07.16 13:09:50)