[]

fetö destekçisi markalarla ilgili başlık var mı?

sözlükte böyle bir başlık var mı? yoksa açılsa iyi olur düşüncesindeyim. ona göre tüketici ne alıp ne almayacağını bilir.

şöyle bir video buldum ama ne derece doğru bilmiyorum.

www.youtube.com

içinde u.s. polo, bellona, istikbal, gezer terlik gibi markalar var.

edit: sanırım ülker de varmış. sabri ülkerle ilgili feto'ya evini açtığına dair yazı:

web.archive.org

 
Dün cacharel'in içinde bulunduğu bir liste yayinlamislardi, baya güldüm. O yüzden markaları boykot ederken dikkatli araştırın derim.


  • fraise  (24.07.16 19:51:38) 
Bu liste çok eski...

Bugün gazetesi, kanaltürk el koyulalı baya bir oldu. Sürat kargo vs. kayyuma gitti vs.

Bir de 3-4 sene önce hükümette dahil herkes gülenciydi. Tayyip teveccüh gösteriyor, hocam hocam diyor diye herkes gülen'e yardım ediyordu. İş yapmanın yolu pensilvanya'dan geçiyordu.

Koskoca cumhurbaşkanı, başbakan olarak "biz kandırıldık ama siz bilerek yardım ettiniz" derlerse olmaz. Belli bir tarihten önceki yardımları dikkate almamaları lazım.


.
  • kartallar yuksek ucar  (24.07.16 20:08:21 ~ 20:08:57) 
Boydak holding vardı, geçen gün yardım yaptığımız için kahroluyoruz diye açıklama yaptılar.

2 si videolu 4 duyuru yapmışlar: www.boydak.com
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (24.07.16 20:24:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.