[]

Belediyeden SMS

Mersin'de yaşamama rağmen hemen her gün Pendik Belediyesi'nden sms alıyorum. Kendisini tanımamama rağmen belediye başkanı Kenan Şahin'e antipati beslemeye başladım bile. Bugüne kadar Pendik'in yakınından bile geçmedim. Hadi numaramı bi şekilde bi yerden buldular eyvallah. Mesajın sonunda mesaj almamak için şuraya mesaj gönderin tarzı bir şey de yok. Ben nasıl kurtulacağım bu mesajlardan?
 
Mail, Twitter, telefon vs ile belediyeye ulaşmayı denediniz mi?


  • nrmnm  (24.07.16 16:41:29) 
Hayır denemedim. Aklıma geldi ama bi ton yönlendirme yapıp sonunda yine çözümsüz kalacağına inandığım için girişmedim.


  • hubris  (24.07.16 16:45:06) 
spam filtresinde kelime olarak ekleyin belediye adını.

edit : bende her ay min. 50-60 spam sms takılıyor filtreye.
  • kimlanbu  (24.07.16 18:13:19 ~ 18:14:13) 
@kimlanbu

teşekkürler, bunu bilmiyordum.
  • hubris  (24.07.16 20:13:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.