Bı videoyu nasıl yapmıs ?

www.youtube.com

Gelen tüm dmleri ekran görüntüsünü mü almıs ? Çok zahmetli değil mi ya ? Neden uğrasiyor bu kadar ? Geliri mi var bu işten ?

Basinda diyor zaten hepsinin ekran goruntusunu aldim diye. Cok zahmetli degil bence, neticede para kazaniyor YouTube ustunden.

  • crown  (24.07.16 12:55:30)
@crown ne kadar kazaniyordur ?

  • cenkist  (24.07.16 13:03:29)
Genelde 1000 view icin en az 1$ kazaniliyor diyebiliriz. Bu kimdir nedir bilmiyorum ama yeni bir kanal ve nispeten az subscriberi var ama arttirmaya calisiyor. Soyle besyuzbin ve ustu subscriberin oldugunda ve her videon en az 1 milyon view almaya basladiginda video basina en az 1000$ kazanmak olasi ki bu duruma gore 3-5000$ a kadar cikabiliyor. Bir de sponsor falan alirsan degme keyfine. Youtube kanal sahipliginden senede milyonlarca dolar kazanan insanlar var.

  • robokot  (24.07.16 13:25:57)
robokot iyi demiş lakin Türkiye'de işler öyle olmayabiliyor. Teknoseyir'in bu konuda bir videosu var hatta Oyungezer'de de Sinan Akkol'un bir anlatımı vardı, Türkiye'de o üst rakamlara ulaşmak çok zor çünkü reklam verenler de öyle paralar vermiyor. Genelde en alt seviyede kazanıyoruz diyorlardı. Ama kadın-makyaj kanalları sponsorluk buluyor bildiğim kadarıyla, oradan para kazanır ya da bedava ürünlerden yürürler.

  • rodriguez2  (24.07.16 13:31:53)
Evet rodriguez hakli ben daha cok amerika kanallari perspektifinden konustum cunku oradaki piyasayi daha iyi biliyorum. Burada dolari TL ile degistirmek daha uygun olabilir.

  • robokot  (24.07.16 13:35:26)