[]

Askeriyede torrent/idm haricinde nasil dizi indirebilirim?

Soru baslikta.
 
chrome un video indirme eklentileri var. idm çalışmıyorsa bu eklentiler çalışır mı bilmiyorum ama bi dene derim. örn. flash video downloader.

ayrıca chrome da sağ tıklayıp incele (eski adıyla öğeyi denetle) deyip network kısmından linki bulup o linke gidip video açılınca sağ tıklayıp videoyu farlı kaydet diyerek indirme şekli var, chrome programsız video indirme diye arat.
  • AWD  (23.07.16 14:55:44 ~ 14:56:14) 
awd+1
1.chrome la dizipub.com a gir, istediğin dizinin istediğin bölümünü seç, f12 ye bas
2.elements kısmında ctrl+f ile pub.com/player yaz
3.çıkan
4.linkte f12 ye bas
5.source kısmında farklı boyutlar için (360p,720p vs) farklı linkler göreceksin; istediğin boyutun linkine kopyala yapıştır yaparak git
6.oynamaya başlayan videoyu farklı kaydet yaparak kaydet
  • sameidiot  (23.07.16 15:09:09) 
seedr.cc
site, torrenti server ına indiriyor. siz de oradan bilgisayarınzıa indiriyorsunuz. ek bir yazılıma gerek yok, port vs ye de takılmıyor, siteden indirir gibi indiriyorsun.

  • sttc  (23.07.16 18:30:45 ~ 18:31:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.