5 günlük antalya'ya gidiyorum nereleri gezmeliyim?

görmeden dönme diyebileceğiniz yerler, plajlar, tarihi yerler vs. varsa önerilere açığım.

antalya müzesi

  • medievalman  (23.07.16 12:09:44)
Phaselis de denize gir,
Maddi imkan varsa tahtalı teleferiğine çık.

  • mayday  (23.07.16 12:18:49)
Antalya'ya geliyorsunuz da nereye geliyorsunuz? Merkeze mi? Ona göre ayrıntılı bir liste yapayım.

  • m3mphis  (23.07.16 12:32:14)
yanartaş

  • teknikekip  (23.07.16 14:07:31)
@memphis sen listeni yap hangi bölgesine gideceğime tam karar veremedim

  • mallemuck  (23.07.16 14:21:47)
1 gününü kesinlikle kaş-kalkan koy turlarına ayır. Her gün Kaş kalkışlı tekne turları mevcut, sessiz sakin müziksiz olanından. Eğer merkezde kalacaksan saat kulesi, kaleiçi ve karaalioğlu parkını görebilirsin, denize giricem diyorsan lara plajlarını dene favorim 4 numara. Eğer alanya planınız varsa cuma ya da cumartesi gidin bence gece hayatı hareketli oluyor.

  • myra  (23.07.16 14:46:59)
Doğuya gitme. Alanya, Manavgat, Side falan hikaye. Batıda Patara'dan başla. Dünyanın en uzun kumsallarından biri görmek lazım. Kaputaş Plajı'na da bir bak orada da yüz. Kaş'a gel Kaş'ta 1 gece kal. Denize gir takıl falan. Oradan Adrasan'a gel. Adrasan'da güneşin doğuşunu seyret. Aynı gün içinde Olympos'a geç. Antik kenti gör. Akşam turlarıyla Yanartaş'a çık. Olympos'ta 1 gece kalabilirsin. Bara falan takılırsın insanlarla. Sonra @mayday'in dediklerini kesin yap. Oradan sonra merkeze gelirsen Kaleiçi'ni gör.

  • m3mphis  (23.07.16 14:55:21)