Windows 10'u Kuramıyorum

Windows 10'u aylardır kuramadım. Sorunu internetten araştırdım. Hatta burada da sormuştum ama yanıtına ulaşamadım.

Windows 10'u, windows update'ten yüklüyorum. Daha sonra "Şimdi Yükseltin"e tıklıyorum. En son bilgisayar yeniden başlatılırken şu ekranda donup kalıyor;

cdn2.scratch.mit.edu

Sonsuza kadar kalıyor laptop burada. Ben de mecburen yeniden başlat yapıyorum. Sonra bakıyorum ki bilmemne dosyası update olmadı ve dolayısıyla windows 10'a yükseltme işlemi başarısız. Tekrar deniyorum, yine aynı noktada takılıyorum.

Böyle bir sorunla karşılaşan, çözüm yolunu bilen var mı?

Kurulumu update ile yapmayın şunu deneyin:

Öncelikle C:Windows/SoftwareDistribution/Download klasörünün içinde bulunan tüm dosyaları silin. Ardından www.microsoft.com adresine girip "Bu bilgisayarı yükseltmek mi istiyorsunuz?" altında yer alan "Hemen Yükseltin"e tıklayın. İnen program sayesinde kuruluma tekrar başlayın.

Sorun yaşarsanız Usb ya da DVD ile kurulumu deneyebilirsiniz.
  • teknikekip  (23.07.16 11:46:11)