Magnum falan gibi kampanyalardan bir şey kazanan tanıdığınız oldu mu

kazandığınız ya da tanıdığınızın kazandığı bir ikramiye var mı bu da olur

olmadı. annem bir keresinde dr.oetker'in kabartma tozlarından medet ummuştu. araba çıkacağına bayağı inandırmıştı kendini. ihtiyacı olmadığı halde sürüyle alıp yollamıştı şifreleri. sonra dev boy, albümlü tarif defteri kazandık :(

edit: hala tarifleri ona yazıyorum. yıllardır bitiremedik.
  • ruhen hastayim ben  (22.07.16 22:33:29 ~ 22:33:48)
Tam olarak öyle olmasa da iki kez sayisalda 6 tutturmuş bir tanıdığım var :)

  • orient blue  (22.07.16 22:34:32)
benim bir tanıdık magnum şifresi gönderiyordu deli divane. araba çıkarsa satıp alacağı parayla yapacağı şeyleri hayal ediyordu vs. hiçbir şey olmadı.

  • uzunuzunilgi  (22.07.16 22:36:33)
kaç tane şubesi vardır bilmiyorum ama ''burda'' market çekilişinden araba kazanan arkadaşım var. sıfır albea kazanmıştı. yani koskoca algida veya benzeri firmaların üç kağıtçılık yapacağını sanmıyorum. soruyu doğru anladıysam tabi..

  • kaybeden adam  (22.07.16 22:38:13)
coca cola'dan hp laptop çıktı. O zamanlar ben 18'den küçük olduğum için annemin adına göndermiştik ona çıktı :)

  • rodriguez2  (22.07.16 22:38:36)
Ha bir de sadece ismen tanıdığım birisine Audi a6 çıkmıştı bir çekilişten. Çevrem iyi de ben kötüyüm sanırım :) bana da migros'tan Efes pilsen montu çıkmıştı zamanında.

  • orient blue  (22.07.16 22:46:05)
bir kız vardı. magnumun yedeklerinden lambo çıkmıştı kıza. instagramında lambosunu satan bilge mi ne yazıyordu hatta.

  • yuz kiloluk bir zenci  (22.07.16 22:48:34)
Reklamlarında, alttaki yasal metinde, Milli Piyango'dan alınmış izin numarası varsa legaldır. Hediyeleri gerçekten dağıtırlar.

  • inawen  (22.07.16 22:49:49)
Bize 20 yil.once fantasia idi sanirim markanin adi kornetten playstaion 1 cikmisti

  • seyyar satıcı  (22.07.16 23:04:27)
aynı kategori mi bilmiyorum ama bir arkadasımın dedesine çarkıfelekten araba cıkmıstı.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.07.16 23:11:02)
sayılıyosa liseden bi hoca ya piyango çıkmıştı

  • mirty  (22.07.16 23:19:59)
Yazlikta karşı komsumuza o yazlık ev çıktı.

Denizli de market alışverişi yapıyorlar. Çekilişle o yazlık evi kazanıyorlar. Bize komşu oldular.

Ofisteki arkadaşıma da eskisehirde çağdaş marketten tatil çıktı. Ailecek gittiler.
  • balik kraker  (22.07.16 23:44:29)
Annem 37 ekran televizyon kazanmisti. Baska da bisi kazanmadik.

  • chavezding  (23.07.16 00:48:23)
yuz kiloluk zenci'nin bahsettiği lamborghini kazanan kız benim arkadaşım. (okuldan birkaç alt dönem işte)

bir de staj yaptığım fabrikalardan birinde işçilerden biri emekli olduğu gün yerel market zincirlerinin birinden araba kazanmıştı. orta halli bir arabaydı tabii bu.
  • infernal majesty  (23.07.16 01:13:58)
Mcdonalds'tan bir arkadaşım 2 kere kazandı. Birincisinde Euro 2012ye gitti, ikincisinde ipad 2 ya da 3 olması lazım ondan kazandıydı. Ama eleman ordakileri tanıyormuş herhalde, kola mola içip kod alıyorum diyordu.

  • Golden Ratio  (23.07.16 01:47:30)
Avm çekilişinden yakın zamanda araba kazanan tanıdığım var . Bir de nescafe tek kullanımlık kahvelerden araba ya da yüksek miktarda para ( net hatırlamıyorum ) kazanan biri vardı çalıştığım hastanede

  • lilidance  (23.07.16 12:37:29)
bi arkadaşım turkcell den mini cooper kazanmıştı.

  • aslmtn  (23.07.16 12:39:58)
Kampanyalar genelde SMS'den parayı toplayıp dağıtma gibi (milli piyango mantığıyla) çalışıyor. normalde SMS çok cüzi bir para iken sizden 3-4 TL'ye kadar para kesenler oluyor.

Herkesten 4 TL toplayıp, bu parayla hediyeleri dağıtmak gibi oluyor.

Çok çok azı bunun dışında tabii. Üstüne bir de cep telefonunuz gibi kişisel bilgilerinizi topluyorlar...

.
  • kartallar yuksek ucar  (23.07.16 12:47:26)
Karper Peynir'in 'Şifre gönder, çekilişe katıl'lı çekilişinde abime 5000 TL çıkmıştı 6 yıl önce.

  • aychovsky  (23.07.16 12:52:07)