Schengen vize

Merhaba arkadaslar 26 yasindayim aofde ogrenciyim. Yunanistan schengen vizesi alabilmek icin ne yapmaliyim?

merhaba.
istenen belgelerinizle birlikte konsolosluga basvurabilirsiniz

  • nax  (22.07.16 11:21:42)
Şöyle düşün, buradan bir bilgi aldın ancak yanlış. Bu bilgiye göre hazırlandın, yanıldın, istediğin olmadı. Ne kuruma karşı hakkını aramak istediğinde "ama bana ekşi duyuruda anonim bir yazar böyle dememişti" diyebilirsin ne de kendi kendinin vicdanını rahatlatmak için aynı şeyi söyleyebilirisn. 16 temmuz'dan sonra da vize başvurularında değişiklikler olmuş olabilir, geçmiş deneyimler de yol göstermez. Yani aklın gereği resmi ve güncellenen web sayfalarından bilgi alman gerekiyor.

www.vfsglobal.com

www.schengenvisainfo.com
  • shadowcat  (22.07.16 11:24:58 ~ 11:29:27)
Yunanistan, kısa dönem yani 90 güna ltı vizeler için Kozmos adındaki araci bir kurumla çalışıyor, VFS ile değil.

www.kosmosvize.com.tr

Evraklarını teslim etmen için randevu alman gerekiyor. Her şey yukarıdaki sitede yazıyor. Bu siteden halledebilirsin.
  • sukrug yu geayz eym gogin hogym  (22.07.16 11:30:17)
Bir iste duzenli calisiyor olman lazim.

  • stavro  (22.07.16 11:35:25)
ailenin maddi durumu çok iyi değilse aöf kurtarmaz seni. bu benim fikrim tabi

  • cekilmis gayfe  (22.07.16 11:42:38)
Yunanistan belli şehirlerde VFS belli şehirlerde Kozmos ile çalışıyor. Ne meraklıyız bi önceki posta giydirmeye...

  • minyatur dev  (22.07.16 11:43:38)