sterlin alacağım fakat

kadıköydeki döviz bürolarında zor bulacağımı söyledi bir arkadaş. doğru mu? yarın fazla vaktim yok, kesin olan bir yere gitsem iyi olur. nerede vardır?

Sterlin bulursun diye tahmin ediyorum. Sonucta bir suru ingiliz var, ingiltere'ye giden var.

  • diable00  (21.07.16 20:20:13)
ya tamamen alternatif olacak ama söylemeden geçemedim. kullandığın bankanın atmlerinden döviz çekebiliyorsan ve sterlin hesabın varsa (yoksa da önce açtırdıktan sonra, hemen oluyor zaten) internet bankacılığından sterlin alıp bankanın atmsinden komisyonsuz çekebilirsin aslında. hem dövizciye ödeyeceğinden daha az komisyon ödemiş olursun.

  • in vino veritas  (21.07.16 20:20:49)
kadikoyde de bulamazsan memleketi terkedelim. kesin bulursun, en olmadi kadikoy merkez sube bankalara bak, isbankasi, garanti vs kesin vardir.

  • exlibris  (21.07.16 21:30:19)
Kadikoy'de kesin bulursun.

Carsida satir doviz var. adamlarda her para birimi var neredeyse.
  • kuehles blondes  (21.07.16 23:08:07)