Ataşehirde bir kargonun b.düzü ya da c.bağa yarın gelmesi mümkün mü?

Bir kağıt parçası. Bakıyorum şirketlere, gün içinde vemrek lazım diyor.

Bu akşam 7-8 gibi versek yarın sabah ya da öğlen 1e kadar gider mi?

Acil teslim seçeneğini kullanın.
Daha mantıklı önerim biraz daha masraflı olsa da moto kurye tercih edin.
Kargo büyük ihtimalle yetişmez çünkü.
  • cakabo  (21.07.16 17:03:51)
7-8 gibi kargolar kapalı olabilir ya da teslim almayabilirler. Moto kurye +1
Zaten alsalar da ertesi güne de kalabilir.

  • matilda  (21.07.16 17:06:29)
yurtiçi'nin sistemi 7'de kapanıyor örneğin ama gittiğiniz kargo şirketi işi yokuşa vurup sistem kapandı diyebilir. telefonla teyit alırsanız gidip şubeye bırakın ve mutlaka kargo takip numarası isteyin. bu şekilde işleme girdiğine emin olabilirsiniz.

  • lazpalle  (21.07.16 17:19:57)
Moto kuryeler de çok pahalı ya 80 100 lira filan. Bir kağıt için vermek istemiyorum.

  • Cursed Chico  (21.07.16 17:20:36)