[]

darbe nedeniyle otel rezervasyonu iadesi

selamlar..

bir yakınım tatil için otelde rezervasyon yaptırmış. yıllık izinlerin kaldırılması nedeniyle gidemeyecekler. yaklaşık 10 gün kadar bir süre var.

iade talepleri reddedilirse veya kısmi iade yapıp paranın üstüne yatmaya kalkışırlarsa nasıl bir yol izlenmeli? hangi kurumlara başvurulmalı ?

 
Bu rezervasyon sırasında belirlenmiş olmalı önceden iptal edilebilir yada şu kadar gün kala şu kadarı iptal olur şu kadarı ödenir diye. Yapılan sözleşmeye bağlı yani.


  • gozu acik sevisen yahudi  (21.07.16 11:02:40) 
Bir haber okumustum,iptallerde para iadesi yapilcak diye.

Mobilim arama yapip gonderemicem ama sen arastir.
  • brnbrs  (21.07.16 11:06:03) 
hem uçak hem de otel rezervasyonlarında cezasız değişim/iptal yapılacak. devlet el attı oraya, sıkıntı yaşamayacaklardır..


  • nrmnm  (21.07.16 11:06:07) 
  • azizakin  (21.07.16 11:07:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.