ODTU için bir sene daha çalışmalı mı?

bu sene kendıme gore baya calıstım matematikle olan sorunumu duzeltmeye calıstım dersaneye gittim aslında hata yaptığımı bastan bılıyordum bı yerden sonra dersaneye muhabbet etmek, kaçıp pes atmak, ders sonrası batak oynamak için gider oldum ilk 2-3 ay derse çok yüklenip sonra sıkıldım saldım biraz haliyle mat ile olan sorunum öylece kaldı tm3 den 343 puanım var 150 bın cıvarıyım dıyorum kı bu sene bı yere gıdıp buralardan bı uzaklasayım okurken calısmak cok mu zor olur oyle olursa sadece matematıkten ozel ders almayı dusunuyorum cunku bu puanımı sadece 3.5 mat netiyle yaptım geo 0 adam olup 25-30 arası yapsaydım belkı suan ısler cok farklıydı

@karakteristik her turlu bı sene daha gırmeyı dusunuyorum olma ıhtımalını sordum sadece

  • zibidigonzalez16  (21.07.16 00:42:08)
Sifirdan geometri matematik temeli atmak lys bazinda cok zordur bir seneden az bir surede hem de.Bence tercih yapmalisin canim kardesim, sen karar vereceksin yine de.

  • Deathrow  (21.07.16 00:44:00)
@death haklısın temel de yok lısede de genelde kacardık ve ya atılırdım dersten lan benden adam mı olur hahahhahaha yoruyorum mılletı de

  • zibidigonzalez16  (21.07.16 00:46:32)
Liselere giris sinavimda matematikten 1 netim vardi, lise 3 sonuna kadar toplama islemi dahi yapamazdim. Son sene nefes almadim sadece matematik calistim 40/37 yaptim. Odtu siyaset mezunuyum. Bence vazgecmeyin hocam ya:(

  • fbeyza  (21.07.16 01:02:48)
@fbeyza ooo hıkaye baya guc verdı yalnız senı ozel mesajdan rahatsız edıcem

  • zibidigonzalez16  (21.07.16 01:13:26)
Bir yere yerleşirsen okul puanının yarısı kesilecek. Otur evinde çalış.

  • Lim5  (21.07.16 02:27:32)
Bir sene daha çalışmana evet. Yerleşip dondurup yeniden hazırlanmana hayır derim ben. Kırılan puan canını çok sıkar çünkü. Telafisi o kadar zor ki.

  • sevgikusunkanadinda  (21.07.16 04:23:50)
kesinlikle reputable university hocam.
bu sene kaydolma bir yere
gaming i birak
calis
  • kingcyrax  (21.07.16 12:08:22)
hepınıze ayrı ayrı tesekkurler bende aynı gorusteyım puan kesılmesın ama buralardan da uzaklasmak ıstıyorum bı puan cok ıyı derece yaptıktan sonra ne kadar geri atabilir ki diyordum anlaşılan baya atıyomuş ilk 25 bin içinde olsam yeterli ama bilmiyorum 2.kez mezuna kalmıs olucam aq

  • zibidigonzalez16  (22.07.16 11:39:16)