OHAL ilan edilirse ben dönemicem mi lan :(

3 ay önce biletimi almıştım. kanadadan istanbula dönücem. eğer ohal ilan edilirse sınırları kapatma gibi bişey oluyo mu?

Nolur olmasın çünkü :(

Bu tür şeyleri aslında kolaylaştıran bir durum ama illa ki olacak, olsa bile bugünden yarına olacak bir şey değil. Hadi oldu diyelim, sizin dönüş tarihine kadar kalkmayacak da değil. Şimdiden endişe etmeye gerek yok.

  • d max  (20.07.16 16:11:55)
ya yapmayın allah aşkına ne ohal'i, bir şey olduğu yok.
orduyu milli savunma bakanlığına bağlayacaklar muhtemelen ve de darbecilere yönelik yeni mahkemeler kurulacak/görevlendirilecek.
gelin bir şey olmaz.
  • kassiopeia  (20.07.16 16:15:21)
fransa'da şu an ohal var ama sınırlar açık. kesin kapanacak diye bir olay yok. ohal'in kendisi bile belli değil zaten..

  • nrmnm  (20.07.16 16:16:41 ~ 16:17:03)
ohal ilan edilirse dönme zaten, bahane et iltica falan et. beni almıyorlar, siyasi mahmukum ben falan de ne bileyim.

  • babilbaligi  (20.07.16 16:22:13)
ohal ilan edilirse biletini aldığın havayolu büyük ihtimalle biletini ücretsiz değiştirir veya iade eder.

  • desdinova  (20.07.16 16:59:37)
Ohal vs. yok, akşama açıklanır zaten. Müjdemiz var dediler, Ohal'in neresi müjde?

  • kartallar yuksek ucar  (20.07.16 17:08:35)
Ohal yok diyenlere yeterli kapak olmuştur sanirim. Degisim talep edebilirsin gibi bence.

  • babilbaligi  (21.07.16 09:32:57)
Ohal yok diyenlere değil, herkese kapak oldu bu :p

Ohal öyle bir şey değil. Türkiye'ye gelip geri dönebilirsiniz.
  • kartallar yuksek ucar  (21.07.16 09:36:46)