Vodafone mobil ödeme kullanımı

galyalılar, yarın sabah civarı başka bir operatöre geçeceğim de vodafone hattımda 6,5 lira civarı bir tutar kaldı. ilk başta bu tutarı iade ediyorlarmış diye sevinirken 5,5 tl işlem ücreti kestiklerini öğrenmemle yıkıldım. tl trasferi yapmak için en az +6 tl bulunması gerekiyormuş hattımda(yani 5 tl atmak için 11 tl olması gerekiyormuş hattım, çıldırırsın.) uzun lafın kısası bunu eritecek yer arıyorum, google play'de erimiyor daha o hizmete geçememişler(!) olayı anladınız işte, nerede eriteceğim bunu? vodafone mobil ödeme olarak bildiğiniz bir yer varsa yeşilleyin de düşmanları güldürmeyelim.

iddaa oynuyorsan oraya aktar.

  • amonaki  (20.07.16 16:31:13)
@amonaki yönlendirmesiyle bağış yapılabiliyormuş. bir gün birinin buraya yolu düşerse bağış yapsın www.vodafone.com.tr

  • fuckirama  (20.07.16 16:39:16)