[]

taşıt kredisi + ihtiyaç kredisi

10 bin lira ihtiyaç kredisine ve 10 bin lira da taşıt kredisine ihtiyacım var. ayrı ayrı çekmek yerine 20 bin liralık taşıt kredisi çekmenin yolu yordamı var mıdır acaba?
 
taşıt kredisi aracın kasko bedeli baz alınarak %50 veya %70 di sanırım civarında çıkıyor. BU oran aracın yılına görede değişebiliyor her bankada bu oran farklı bir standartı yok. Kasko bedelide aracın o anki sıfır satış bedeli falan değil 2.el degerinden biraz yüksektir. 40.000 liralık bir araç için 20.000 liradan fazlasını vermez banka araç kredisi için. Ama size şunu öneririm zaten ihtiyaç kredisi ile araç kredisi arasında oran olarak pek bir fark yok araca kasko yapmak zorunda da kalmazsınız hem. Eger maaş ve kbb puanınız iyiyse hepsini ihtiyaç kredisi olarak çekin.


  • sarioglusabri  (20.07.16 10:33:00) 
ihtıyac kredisini 30 bine kadar alabılıyorsunuz ben almıstım en azından.Tasıt kredisinin prosedürü ve masrafı daha fazla.ayrıca özellikle tasıt kredisi adı altında cekmenın ozel bi sebebi yoksa ihtiyac onerırım.


  • nanelimonportakal  (20.07.16 10:36:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.