[]

Yastık önerisi

Geceleri pek uyuyamamın nedenlerinden birinin de yastık olduğunu düşünerek güzel bir yastık almak istiyorum. Şuanda marketten aldığım visko yastığı kullanıyorum ama pek memnun değilim. Zaten ilk alındığı gibi değil bir de visko yastıklarda belirli bir kalıp oluyor boynum o kısma geliyor bu nedenle rahat edemiyorum pek.

Aradığım yastık tipi otellerdeki gibi olan düz yastık. İçi çok yumuşak olup da kafam yatağa paralel olmayacak. Çok sert olup da havada kalmayacak. Var mıdır öneriniz?

Nokta atışı yapabilecek arkadaşların önerisi iyi olur.

 
Ikeada bircok cesit var ben de ariyorum ama dolgusu ne olmali o da onemli bence


  • condom kurşunu  (19.07.16 23:47:09) 
Abi ben bu isle cok ugrastim.bildiginiz yastik ozurlu bir adamim.beni cozen iki urun oldu.birisi cift dolgu kus tuyu,ikincisi cift dolgu ipek yastik.oncelikle uyurken basim cok terlerdi bu problem cok azaldi,ilk baslardaki siskinlikleri zamanla azaliyor ve tam istenilen kivama geliyor.yukseklik isteginize gore bir veya iki tane kullanirsiniz.


  • duptıs  (20.07.16 00:21:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.