Bana lens bulalım

Göz numaram 6 kusur miyop. Doktorun söyledigine gore gözümün eğrilik capi çok büyükmus. Birimi ne bilmiyorum ama 9.2 diyor. Bu çapta lens zaten bulamıyorum, bulduğum en büyük çaptaki lens de küçük bir şapka kafamıza takınca nasıl çıkmak isterse ayni öyle gözümde aşırı bir rahatsızlığa sebep oluyor. Taktiğim lenslerde asla konforu bulamadım,hep bir rahatsızlık hep bi fluluk. Aldığım optikler şu ana kadar hep lensi geç teslim ettiler, söylediklerine göre yurt disindan getirtiyorlarmis. DUNYANİN HİCBİR YERİNDE Mİ YOK BU LENS. Nerelere gideyim söyleyin. 10 senedir gözlük bakıyorum, seviyorum da takmayı ama bazen gerçekten katlanılmaz oluyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Lazerle çizdirmek aklımızda.

Lensmarkete baktınız mı? Farklı markalarda lensler var ve lenslerin çapları yazıyor belki bi ihtimal çıkar

  • archery  (19.07.16 22:52:00)
baktım ama yok malesef.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (19.07.16 23:22:10)
cerrahpaşa göze git. gözüne en uygun lensi buluyorlar.

benim bir arkadaşım çok özel camdan yapılmış(yere düşse kırlacak mikro aynı zamanda) solusyonsuz bir lens edinmişti.

git gel baya uğraştırıyorlar ama baya da sağlamlar bu konuda.
  • mobydick  (20.07.16 01:49:17)
Lütfen bulalım. Şu uc günlük dünyada rahat bir lensim olsun......

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.07.16 04:29:15)
@mobydick izmirdeyim :/

  • yuvarlanantencereninkapagi  (20.07.16 04:29:43)