[]

yıllık izinlerin iptali mevzusu

tüm memurların yıllık izinleri iptal oldu. tamam onu anladık.

eşim 2-3 gün sonra doğum yapacağı için mazeret izni aldım dün. benim bu mazeret iznim de iptal oldu mu yoksa genelgede sadece yıllık izinler ibaresi olduğu için bu beni bağlamaz mı?

kurumdaki sekreter ben bilmiyorum diyor.

 
resmi gazetede yayınlanan genelgede açıkça yıllık izinler ifadesi var. seni ilgilendirmez.


  • babilbaligi  (19.07.16 12:59:00) 
çok net ve kesin bilgi veremeyeceğim ama "sağlık" dışındaki bütün izinlerin kaldırıldığı şeklinde okudum diye hatırlıyorum. çalıştığınız kurumu arayıp öğrenin, başınız belaya girmesin.


  • animalman  (19.07.16 13:36:32) 
arkadaşlar teşekkürler. çalıştığım kurumun müdürüyle konuştum, sen karının başında bekle, gelme dedi.


  • yemrem  (19.07.16 15:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.