iphone 6 suya düşürme

mal gibi su döktüm üstüne. bayaa da öyle kalmış hemen fark edemedim saçma sapan bir olay bakınca. neyse, ben bu cihazın simini çıkarıp pirince yatırdım. yarın sabah açacağım. eğer çalışmazsa ne yapayım?

bimeksten aldım. bimekse mi götüreyim? apple store'a mı diyeceğim de sanırım ankara'da apple store yok. yoksa hiç uğraşma götür bi telefoncuya eğ başını kadere razı ol mu diyorsunuz? ne kadar bunun tamiri bir de?

sevgiler.

2-3 gun beklet pirincte, acma kesinlikle. eger bozulduysa belirli bir bedel karsiliginda apple sifirini verir sana ( telefonu aldigin bedele yakin bir bedel olur )

  • kıllıveöfkeli  (18.07.16 23:28:57 ~ 23:29:20)
Aldığın bedele yakın değil. Ama kesinlikle telefonu başka servise götürmeden açtırmadan götüemen lazım.

  • fosforlu cevriye  (18.07.16 23:40:22)
yani herhangi bir bimeks'e mi götürmeliyim

  • aelfinn  (18.07.16 23:47:39)
Bimeks'e götürme, Cepa'daki Lydia'ya götür. Apple yetkili servisi.

  • i was made for you  (19.07.16 00:02:34 ~ 00:06:11)
Bence applestorea götür ya da apple ı ara ankaradaki yetkili yerleri öğren

  • fosforlu cevriye  (19.07.16 00:03:10)
bence de bir süre açma.
hatta araştır bak 4-5 gün fazladan koymak yarar sağlıyor mu:S

  • lonelyman  (19.07.16 00:03:50)
kullanıcı hatası durumunda belli bir bedel karşılığı birebir cihaz değişimi yapıyorlar. bende salak gibi arka kamera camını kırdım, o 1 cm2 bile olmayan cam için birebir cihaz değişimi teklif ettiler, yedek parçası yokmuş, bedel ise 1150 lira :( yeni bir model çıksa da fiyatlar düşse diye beklemedeyim bende bir umut :)

  • yokky  (19.07.16 01:47:11)